Hakkımızda

İzmir Ev Taşımacılık firmamız kalite ve ekonomik taşıma sloganı ile nakliyat sektörüne hizmet vermektedir.Amacımız, sorunsuz ev taşıma hizmeti sunmak, müşterilerimizin ev taşıma taleplerini karşılamaktır.Bununla birlikte, İzmir Ev Taşımacılık olarak sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan nadir profesyonel nakliye firmaları arasında olmanın gururunu yaşamaktayız. Profesyonel ve güvenilir kadromuz ile şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.
İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız sizlere eşyalarınızın son teknoloji asansörlü araçlarımız ile kesinlikle hasar görmeden taşınma konusunda güvence sunar. Ayrıca konusunda uzman montaj ekibimiz ile beyaz eşya ve mobilyalarınız sorunsuz bir şekilde demonte edilip, yeni evinizde geri monte edilir. Bu hizmetleri yerine getirirken amacımız siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatları sunmaktır. İzmir ev taşımacılık size bir telefon kadar yakındır.

Misyonumuz

İzmir Ev Taşımacılık olarak en önemli hedeflerimiz; en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmak ve tüm müşterilerimizin dünya çapındaki taşınma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, kişiye özel yaklaşımlarla ve toplam kalite anlayışı ile çözüm üretmektir.
Vizyonumuz

Taşıdığımız her eşyanın dünyanın en kıymetli eşyası olduğunu hissettirmek ve müşterilerimize kusursuz hizmet vermektir. En güzel uluslararası kalitede çalışmak, güvenilir ve uygun fiyatlarda en iyi hizmeti sağlamak, nakliyede gelişmiş son teknolojilerden yararlanmaktır.

İzmir Ev Taşımacılık olarak ;

Müşterimizin zamanına ve haklarına saygı duyar,
Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu daima taşır,
Müşterilerimizle hızlı, devamlı, sağlıklı ilişkiler kurar ve sadece yapabileceğimiz sözleri verip, her defasında verdiğimiz sözden fazlasını yapmaya çalışır,
Hizmette kalitemizden hiçbir şart altında ödün vermez,
Müşterilerimizin saklı tutulması gereken bilgilerini asla ve asla üçüncü partilerle paylaşmayız.